Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Haberimizin ardından, çöpler için harekete geçildi

Öte yandan, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin de konuyla yakından ilgilendiği, bu tür olumsuz görüntülerin tekrar etmemesi için konunun yakından takip edileceği öğrenildi.

Haberimizin ardından, çöpler için harekete geçildi
27 Kasım 2021 - 21:48


Karadeniz’i İstanbul’a bağlayan uluslararası (E-80) D100 karayolu, Ömer Derindere bulvarının kenarlarındaki çöpler için Osmancık Kaymakamlığı harekete geçti.

Günde 10 binden fazla aracın geçtiği, Osmancık’ın uluslararası (E-80) D100 karayolu, Ömer Derindere Bulvarı kenarına gelişigüzel atılan çöpler ilçe halkının tepkisine neden olmuştu. Yol kenarında çöp konteynırı bulunmasına rağmen çöpünü gelişi güzel atan duyarsız vatandaşlar kadar, atılan çöplerin bulundukları yerden toplanmaması da büyük tepki almıştı. Konuyla ilgili “ Bu çirkin görüntüler Osmancık’a hiç ama hiç yakışmıyor” haberimiz üzerine Osmancık Kaymakamlığı harekete geçti.

Alınan bilgiye göre, Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, belediye başkanı ile görüştü. Vaktinde toplanmayan ve söz konusu alanda biriken atıklar, yalap şap da olsa toplandı.

Öte yandan, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin de konuyla yakından ilgilendiği, bu tür olumsuz görüntülerin tekrar etmemesi için konunun yakından takip edileceği öğrenildi.

     

Bu çirkin görüntüler Osmancık’a hiç ama hiç yakışmıyor!

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.