Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Vekilleri TBMM’nde ziyaret ettiler

Osmancık Kızılırmak yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, yönetim kurulu üyeleri Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) milletvekillerin ziyaret etti.

Vekilleri TBMM’nde ziyaret ettiler
18 Kasım 2021 - 13:04

Osmancık Kızılırmak yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, yönetim kurulu üyeleri Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) milletvekillerin ziyaret etti.

Osmancık Kızılırmak yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muzaffer Kara, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte,  Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, İYİ Parti Ankara Milletvekili Şenol Sunat, Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ile bir araya geldiler.

Ziyarette, dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Kara, yaklaşan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla, milletvekillerine engellilerin yaşadıkları mağduriyetlere de değindiklerini belirterek; “İlçemize hizmet eden ve ziyarete ederek ilçe sorunlarına değinen vekillerimize hem teşekkür etmek istedik hem de yaklaşan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü öncesi, engellilerin yaşadıkları mağduriyetlere değinmek istedi.

Ortez, Protez ve cihaz konusunda yaşanan mağduriyetler hakkında vekillerimize bilgi verdik.  Ziyaretimizden duydukları memnuniyeti dile getiren vekillerimiz, TBMM’nin bütçe görüşmeleri içerisine girdiği, grup toplantıları, komisyonlar olmak üzere yoğun bir süreç içerisinde olunduğunu ve gerekli komisyonlarda engelli sorunlarına mutlaka değineceklerini dile getirerek, dikkate aldıklarını söylediler.

TBMM ziyaretimiz oldukça verimli geçti. Bizleri ağırlayan vekillerimize teşekkür ediyoruz ”dedi.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.