Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Vatandaştan taşlı çözüm!

  Kopuk olan kablonun onarılması için defalarca talepte bulunan vatandaş hiçbir sonuç elde edemeyince, takılıp düşmemek için üzerine taş koydu.

Vatandaştan taşlı çözüm!
09 Haziran 2023 - 20:59

Osmancık’ta kopan telefon-internet hattı kablosu onarılmayınca vatandaş kendi çözümünü üretti.

Osmancık’a bağlı Kamil Köyü Kümevler Mahallesi’nde kopan telefon-internet hattı kablosu onarılmayınca vatandaş kendi çözümünü üretti.  Kopuk olan kablonun onarılması için defalarca talepte bulunan vatandaş hiçbir sonuç elde edemeyince, takılıp düşmemek için üzerine taş koydu.

Gazetemize ulaşan mahalle sakini mağduriyet yaşadıklarını anlatarak, soruna çözüm bulunmasını talep etti. Gazetemize ulaşan bir okurumuz; “Köyümüzün karakoluna ve sağlık ocağına giden telefon-internet kablosu bahçelerin ve evlerin arasından geçiyordu.

Alçaktan geçen hat, köyümüzde bağlara su götürme çalışması esnasında kepçenin kabloya takılması ile koptu ve yere düştü. Kepçeyi durdurmasaydım evimin çatısı da yıkılacaktı.

Konuyu köy muhtarımıza ve Telekoma’a bildirmeme rağmen sorun çözülmedi. Kopmuş kablo evime giriş çıkışını engelliyor, bahçemde çalışma yaparken sorun teşkil ediyor.

Yetkililerden talebim sorunun bir an önce çözüme kavuşturulması”. ifadelerini kullandı.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.