Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Vali Mustafa Çiftçi için veda yemeği

Erzurum’a atanan Vali Mustafa Çiftçi için veda yemeği

Vali Mustafa Çiftçi için veda yemeği
16 Ağustos 2023 - 21:01

Erzurum’a atanan Çorum Valisi Mustafa Çiftçi onuruna veda yemeği düzenlendi. Çorum Belediyesi tarafından düzenlenen veda yemeği yoğun katılımla gerçekleşti.

Resmi gazetede yayınlanan son Valiler Kararnamesi ile Erzurum Valisi olarak atanan olan Vali Mustafa Çiftçi için veda yemeği düzenlendi. Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın ev sahipliğinde Anitta Otel’de gerçekleşen veda yemeğine Vali Mustafa Çiftçi, AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ali Osman Öztürk, ilçe belediye başkanları, il genel meclisi ve belediye meclisi üyeleri, siyasi parti temsilcileri, bürokratlar, STK temsilcileri ve davetliler katıldı.

“Kalbimi burada bırakarak ayrılıyorum”

Çorumla gönül bağının her zaman devam edeceğini belirten Vali Mustafa Çiftçi, yaptığı konuşmada; “Bu muhabbetimiz bundan sonra da devam edecek. Bir başka yere tayinim çıktığı için ayrılıyorum ancak gönlümü ve kalbimi burada bırakarak ayrılıyorum. Çorumlunun duasını almak, hakkın rızasını kazanmanın gayreti içerisinde olduk. Bu sürenin sonunda Çorum halkı ile güzel bir diyalog kurduk. Bütün kesimlere dokunmaya gayret ettim. Herkesle iyi ilişkiler kurmanın çabası içerisinde oldum. Riyakar bir şekilde davranmadan samimiyet içerisinde buradaki insanlara hizmet etmeye çalıştım. Görev süremizde insanlara faydalı olmanın gayreti içerisinde olduk. Yaklaşık 5 yıl boyunca halkımıza vatandaşlarımıza muhterem Çorum halkına hizmet etmeye gayret ettik. Çorum’u kendi memleketim olarak gördüm. Çorum’un bundan sonra da hak ettiği yere geleceğine inancım tam bu şehrin insanlarına güveniyorum Çorum’u ileride çok daha iyi yerlerde göreceğimiz bir şehir olacak bu şehre hizmet eden tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Cuma günü Erzurum’da görevime başlayacağım”

17 Ağustos 2023 Perşembe günü itibariyle Çorum Valiliği ile ilişiğini keserek Cuma günü Erzurum’daki görevine başlayacağını hatırlatan Vali Çiftçi, “Beni bu görevlere layık gören Cumhurbaşkanımıza ve devlet büyüklerimize şükranlarımı ifade ediyorum” dedi.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.