Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Tiyatro oyununun ortasında evlenme teklifi

Osmancık’ta bir genç, tiyatro oyunun ortasında sahneye çıkarak kız arkadaşına evlenme teklif etti. Sürpriz evlenme teklifi seyircilerinde desteğiyle mutlu sonla noktalandı.

Tiyatro oyununun ortasında evlenme teklifi
18 Temmuz 2023 - 22:32


Osmancık’ta bir genç, tiyatro oyunun ortasında sahneye çıkarak kız arkadaşına evlenme teklif etti. Sürpriz evlenme teklifi seyircilerinde desteğiyle mutlu sonla noktalandı.

Tiyatro Eğitmeni Umut Canbolat tarafından kaleme alınan ve 2006 yılında kitaplaştırılan 2 perdelik Mapik-Mapit adlı eser geçtiğimiz günlerde Osmancık’ta sahneye konuldu. Genç tiyatrocuların sanatseverlerle buluştuğu gece sıra dışı bir olaya da sahne oldu. Mapik-Mapit adlı tiyatro oyununun 1. perdesinde Muhammed Tatar isimli genç birden sahneye çıktı.  Tiyatrocularla birlikte diyalog kuran gencin bu hareketi seyirciler tarafından oyunun bir parçası olarak algılandı.

Oyunun duruşma sahnesinin yer aldığı bölümde hâkime rolündeki oyuncuya yönelen genç; “Sayın Hakime hanım bir maruzatım olacaktı” diyerek kız arkadaşı Selenay Yalçın’ı sahneye davet etti. Sahneye çıkan kız arkadaşına, “Tüm günü, tüm saati, tüm saniyeyi benimle geçirmek ister misin” sorusunu yönelten genç cebinden çıkardığı yüzükle birlikte kız arkadaşına evlenme teklifinde bulundu.

Kendisine yapılan sürpriz karşısında şaşkınlığını atmayan ve duygusal anlar yaşayarak gözyaşlarına hakim olamayan genç kız seyircilerin alkışları arasında evlenme teklifine “Evet” dedi. Yapılan evlenme teklifinin ardından oyun 15 dakikalık aranın ardından devam ederken, aldığı sürpriz evlilik teklifi karşısında gözyaşlarına hakim olmayan Selanay Yalçın, çok mutlu olduğunu ifade etti.

Kız arkadaşına evlilik teklifi ederken çok heyecanlandığını ifade eden Muhammed Tatar; “Çok heyecandandım. Bu organizasyonda tiyatro eğitmeni Umut Canbolat, tiyatro oyuncuları ve arkadaşlarım bana çok yardımcı oldular. Herkese teşekkür ederim” diyerek 28 Temmuz’da Kent Ormanı Düğün Salonunda yapılacak olan nişan törenlerine herkesi davet etti.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.