Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Şehidimizin adının verildiği parkın durumu içler acısı!

Şehidimizin adının verildiği parkın son durumu içler acısı vaziyette. Rengi solmuş Türk Bayrağı değiştirilsin, kırık tabela onarılsın, çocuk oyun alanı, çürük, paslı çöp kovaları tehlike saçıyor…

Şehidimizin adının verildiği parkın durumu içler acısı!
07 Temmuz 2023 - 22:32

Şehidimizin adının verildiği parkın son durumu içler acısı vaziyette. Rengi solmuş Türk Bayrağı değiştirilsin, kırık tabela onarılsın, çocuk oyun alanı, çürük, paslı çöp kovaları tehlike saçıyor…
Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde Temmuz 2007 yılında PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Muzaffer Karaca’nın adının verildiği parkın son durumu yürek burktu.

ŞEHİDİMİZİN ADINA YAKIŞMIYOR
WhatsApp haber hattımıza başvuran bir okurumuz Koyun Baba Mahallesinde bulunan parkın, bakımsız halinin Şehit Jandarma Uzman Çavuş Muzaffer Karaca’nın adına yakışmadığını ifade ederek, yetkililerden ilgi beklediklerini söyledi.

RENGİ SOLMUŞ TÜRK BAYRAĞI YENİSİYLE DEĞİŞTİRİLSİN, KIRIK TABELA ONARILSIN
Şehidin adının yazılı olduğu tabelanın bakımsız ve kırık olduğunu ifade eden okurumuz, parkta bulunan rengi solmuş Türk Bayrağına da dikkat çekti.
Okurumuz parkta bulunan yıpranmış, rengi solmuş Türk Bayrağının değiştirilmesini talep ederek, bayrakların bakımı ve korunması noktasında mülki amirinden, vatandaşına kadar herkesin duyarlı olması gerektiğini vurguladı.

ÇOCUK OYUN ALANI TEHLİKE SAÇIYOR
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Muzaffer Karaca’nın adının verildiği parkta bulunan oyun alanının kırık ve bakımsız halinin çocuklar için tehlike oluşturduğunu belirten okurumuz, oyun ünitelerinin güvenilir ve kullanışlı hale getirilmesini talep etti.

ÇÜRÜK, PASLI ÇÖP KUTULARI DEĞİŞTİRİLSİN
Parkın adeta kaderine terk edildiğini belirten okurumuz, parkta bulunan çöp kutularının paslanıp çürüdüğünü ve parkı kullanan herkes için bu olumsuzlukların tehlike oluşturduğunu söyledi.
İhtar yapmadan kimsenin parkla ilgilenmediğini ve bu görüntüsüyle parkın Şehit Jandarma Uzman Çavuş Muzaffer Karaca’nın adına yakışmadığını yineleyen okurumuz, belediyenin gerekli bakım ve onarımları yapmasını mahalle sakinleri olarak beklediklerini sözlerine ekledi.

WHATSAPP HABER HATTIMIZA ULAŞIN, ÇÖZÜMÜN BİR PARÇASI OLUN
Akıllı cep telefonlarının yoğun kullanıldığı günümüzde WhatsApp’ı kullanan tüm okurlarımız, sizde bölgenizde gördüğünüz güzellikleri, eksikleri haber değeri taşıyan tüm konuları 0532 422 68 60 / 0543 255 11 19 WhatsApp haber hattımıza iletin, çözümün bir parçası olun.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.