Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcılığına getirildi

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcılığına atandı.

Seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcılığına getirildi
01 Mart 2023 - 22:35

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcılığına atandı.

AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kaya, Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcılığına getirildi. Yapılan yazılı açıklamada,  Milletvekili Kaya’nın “Seçimlerde başarının temini için gerekli olan plan program ve koordinasyonu organize etmede etkin görev alacak.”denildi.

AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, kendisini bu göreve uygun görülmesinden dolayı Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti. Kaya, yeni görevini bundan önce kendine verilen görevler gibi layıkı ile yapmak için gayret göstereceğini ifade ederek, “Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcılığına uygun görüldüğüm için, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Seçim İşleri Başkanımız Sayın Ali İhsan Yavuz’a teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Bu zamana kadar olduğu gibi, bundan sonra da yeni görevimizi layıkı ile yerine getirmek için daha fazla gayret göstereceğiz. Rabbim utandırmasın” ifadelerini kullandı.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.