Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Osmancık’ta yeni bir işyeri hizmete girdi

Tekno Point adıyla hizmete giren işletme, bilgisayar, laptop, tamir, bakım, güvenlik kamerası ve ses sistemleri, yazar kasa, halka led tripod, monopod gibi her türlü teknolojik ekipmanların satışını müşterilerine bir arada sunacak.

Osmancık’ta yeni bir işyeri hizmete girdi
14 Kasım 2021 - 0:19


Osmancık’ta yeni bir işyeri hizmete girdi. Tekno Point Bilişim, adıyla hizmete giren işletme, bilgisayar, laptop, tamir, bakım, güvenlik kamerası ve ses sistemleri, yazar kasa, halka led tripod, monopod gibi her türlü teknolojik ekipmanların satışını müşterilerine bir arada sunacak.

Yazı Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi No:40 ‘da Fahri Kocaçevik’in işletme sahibi olduğu Tekno Point’in açılışı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Yeni Camii İmamı Turan Sekili’nin yaptığı duanın ardından, ilçe kaymakamı Ayhan Akpay, işletmenin, ilçeye ve sahibine hayırlı uğurlu olmasını, bol bereketli kazançlar getirmesini dileyerek, Yazı Mahallesi Muhtarı Murat Haykır, işletme sahibi Fahri Kocaçevik ile birlikte açılış kurdelesini kesti.

İşyeri sahibi Fahri Kocaçevik ise, Osmancık’a yeni bir işyeri kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, açılışa katılan herkese teşekkür etti.

Osmancık’ta Tekno Point adıyla hizmete giren işletme, bilgisayar, laptop, tamir, bakım, satış, güvenlik ve ses sistemleri, yazar kasa, halka led tripod, monopod gibi her türlü teknolojik ekipmanların satışını müşterilerine bir arada sunacak.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.