Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

“Osmancıklı çocukların spor yapabileceği bir kulübüz”

Osmancıkgücü evinde İskilipgücü’nü ağırladı. Centilmence ve çekişmeli geçen maçı 4-2 Osmancıkgücü kazandı.   

“Osmancıklı çocukların spor yapabileceği bir kulübüz”
19 Ekim 2022 - 17:04

Osmancıkgücü evinde İskilipgücü’nü ağırladı. Centilmence ve çekişmeli geçen maçı 4-2 Osmancıkgücü kazandı.

Çorum 2.amatör kümede mücadele eden Osmancıkgücü 2022-2023 sezonunda hazırlık maçları yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Osmancıkgücü evinde İskilipgücü’nü ağırladı. Centilmence ve çekişmeli geçen maçı 4-2 Osmancıkgücü kazandı.   Maç sonunda İlçe Kaymakamı Ayhan Akpay her iki takımın oyuncularını tebrik etti.

Osmancıkgücü antrenörü Tuncay Akıllık, karşılaşma sonrası gazetemize açıklamalarda bulundu. Osmancıklı çocuklar felsefesiyle yola çıktıklarını belirten Akıllı, “Yaklaşık bir ay önce misafir olduğumuz İskilip’te İskilipgücü ile karşılaştık. Bu sefer Osmancıkgücü Spor Kulübü olarak Nihat Hocamı ve Takımını misafir ettik. Baştan sona zevkli ve çekişmeli geçen maçı Ahmet 2, Sefer ve Furkan golleri ile 4-2 kazandık.

Centilmence ve sportmence mücadele eden İskilipgücü takımını ayrıca teşekkür ediyorum. Hazırlık sürecinde de olsak yavaş yavaş sahada istediklerimizi yapmaya çalışan takımımı tebrik ediyorum. Zamanla daha da iyi olacağımızı düşünüyorum.

İskilipgücü takımına mücadele edecek olduğu 1.amatör Ligi’nde şimdiden başarılar diliyorum. Maç sonu hem rakip soyunma odasına hem de bizim soyunma odamıza kadar gelip tebriklerini ileten Sayın Kaymakamımız Ayhan Akpay’a da teşekkürlerimi iletiyorum. Maçtan sonra iki takıma da yemek ikramında bulunan Sayın Başkanımız Fatih Yel ve yönetim kurulumuza da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Osmancıklı çocuklar felsefesi ile çıktığımız bu yolda; ilçemizde çocuklarımızın spor yapabileceği bir kulüp haline gelerek bunu da sürdürülebilir hale getirmek istiyoruz. Başkanımız ve yönetimimizin de tavrı bu yönde olması bizi daha da umutlandırmaktadır.” dedi.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.