Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Osmancık Kaymakamlığı Satranç Turnuvası Düzenledi

Renkli görüntülere sahne olan turnuva finalinde dereceye giren katılımcılara madalyaları ve ödülleri verildi.

Osmancık Kaymakamlığı Satranç Turnuvası Düzenledi
04 Haziran 2022 - 19:12

Osmancık Kaymakamlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu işbirliği ile satranç turnuvası düzenledi. Renkli görüntülere sahne olan turnuva finalinde dereceye giren katılımcılara madalyaları ve ödülleri verildi.

Osmancık Kaymakamlığı‘nın düzenlediği satranç turnuvasına Osmancık HEM salonunda gerçekleşti. Sabah 10.30’da başlayan turnuva 16.45’de yapılan ödül töreni ile sona erdi. 10 yaş ve altı, 14 yaş ve altı ve açık kategoride gerçekleşen turnuvada 104 katılımcı mücadele etti. Renkli görüntülere sahne olan turnuva finalinde dereceye giren katılımcılara madalyaları ve ödülleri ilçe kaymakamı Ayhan Akpay, Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci, Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Hakan Tak tarafından taktim edildi.

Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, satranç sporunun ilçe genelinde yaygınlaşması için çalışmalara devam edeceklerini belirterek bir sonraki turnuvanın hazırladıklarına şimdiden başlanılacağını ifade etti.

Turnuvaya, Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci, Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Hakan Tak, Türkiye Satranç Federasyonu Çorum İl Temsilcileri, hakemler ve turnuvada mücadele edenler ile aileleri katıldı.

        

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.