Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti’nden Çirkin Saldırıya Kınama

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Yönetim Kurulu, Muharrem Sarıkaya’nın İHA çalışanı Ahmet Demir’e tokat atmasını kınayan bir açıklama yayınladı.

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti’nden Çirkin Saldırıya Kınama
20 Aralık 2021 - 20:36

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Yönetim Kurulu adına başkan Bilal Çevrim, Muharrem Sarıkaya’nın İHA çalışanı Ahmet Demir’e tokat atmasını kınayan bir açıklama yayınladı.

OGC’den yapılan açıklamada, “Gazeteci Muharrem Sarıkaya’nın Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile yaptığı röportaj sırasında teknik sorunu çözmeye çalışan İhlas Haber Ajansı kameramanı Ahmet Demir’e hakaret ettiği ve tokat attığı basına yansımıştır.

Gazeteci Muharrem Sarıkaya’nın, canlı yayın esnasında görevini yapmakta olan Ahmet Demir’e yönelik çirkin saldırısı, tüm kamuoyu ile birlikte bizleri de derinden üzmüştür. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in ise röportaj sırasında meydana gelen bu şiddet olayına sessiz kalması düşündürücüdür.

Muharrem Sarıkaya’yı meslektaşına psikolojik ve fiziksel olarak zarar veren bu  çirkin ve kabul edilemez tutumu nedeniyle kınıyoruz. Kendisine meslek etik ilkelerine uygun davranması gerektiğini hatırlatıyor, İhlas Haber Ajansı kameramanı Ahmet Demir’e geçmiş olsun diyoruz”

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.