Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Milli gururlarımız!

Ay-Yıldızlı Bayrağımızı temsil eden Osmancıklı Milli Badmintoncularımız Mehmet Can Töremiş ve Beren Aşkar, karışık çiftlerde bronz madalya kazandı.

Milli gururlarımız!
28 Temmuz 2022 - 18:10

Uluslararası Türkiye Gençler Açık Badminton Turnuvası, 21-24 Temmuz 2022 tarihleri arasında Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezinde sona erdi.

4 gün süren müsabakada Tayland, Mısır, Kosova, Kongo, Gürcistan, İtalya ve Türkiye’den 298 sporcu kürsü mücadelesi verdi. Ay-Yıldızlı Bayrağımızı temsil eden Osmancıklı Milli Badmintoncularımız Mehmet Can Töremiş ve Beren Aşkar, karışık çiftlerde bronz madalya kazandı.

Dereceye giren Millilere ödüllerini; Türkiye Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik, Yönetim Kurulu üyeleri Akif Sıtkı Esen ve Yaşar Demir, KKTC Badminton Federasyon Başkanı Fırat Deniz, Genel Sekreter Zuhal Karakuş, Samsun Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Süleyman Demirtaş, Disiplin Kurulu üyesi Bilal Turan Küçükarpacı takdim etti.

Milli Takım Antrenörü Barış Boyar başarılı sporcularını tebrik ederek; “Sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Daima spor ve sporcunun yanında olan, desteklerini hiç esirgemeyen ve bu başarılarda büyük pay sahibi olan, Çorum Millet Vekilimiz Oğuzhan Kaya’ya, Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’a, Belediye Başkan Yardımcımız İsmail Yağbat’a, Osmancık Kaymakam’ımız Ayhan Akpay’a, Gençlik Spor İl Müdürümüz Cemil Çağlar’a, Kulüp Başkanımız Nadir Solak ve tüm yönetim kurulumuza ve emeği geçen herkese şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Turnuva toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.