Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Milletvekili Kayrıcı;“Çorum’da Çok Ciddi Başarılar Elde Edeceğiz”

GELGÖR; “HATAMIZ OLABİLİR, OSMANCIK’I YÖNETMEYE TALİBİZ”

Milletvekili Kayrıcı;“Çorum’da Çok Ciddi Başarılar Elde Edeceğiz”
06 Eylül 2023 - 0:37


Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık 14. Olağan ilçe kongresi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Kongrede MHP Çorum İl Genel Meclisi Üyesi Selim Dölcü, ilçe başkanı oldu.

Kongrede dilek ve temenni bölümünde, MHP Çorum İl Genel Meclisi Üyesi Selim Dölcü, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak ve Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı birer konuşma yaptı.

DÖLCÜ; “BİZ MEMLEKETİMİZİ SEVİYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Osmancık 14. Olağan ilçe kongresi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Kongrede MHP Çorum İl Genel Meclisi Üyesi Selim Dölcü, ilçe başkanı oldu.

Konuşmasına, Cahit Sıtkı Tarancı’nın ‘Memleket İsterim’ adlı şiirini okuyarak başlaya Selim Dölcü; “Memleket hasretini yerelde biz teşkilat olarak ayağa kaldıralım, gayret edelim. Çünkü biz memleketimizi seviyoruz Ne mutlu Türk’üm diyene. ” dedi.

GELGÖR; “HATAMIZ OLABİLİR, OSMANCIK’I YÖNETMEYE TALİBİZ”

Kongrede bir konuşma yapan belediye başkanı Ahmet Gelgör, hatalarının olduğunu belirterek kırgınlıkların geride bırakılmasını isteyip; “Küskünlüğümüz, kırgınlığımız olabilir. Eskiyi sil baştan, yeniye bakalım. Kırgınlık Allah katında, İslam dininde günahtır. Hatamız illaki vardır, beşeriz, şaşarız. Ama Osmancık dualı bir ilçe. Dualı bir ilçenin belediye başkanı olmaktan da şeref ve onur duyuyorum.

Hatamız olabilir, ele ele kol kola biz Osmancık’ı yönetmeye talibiz” dedi.

İL BAŞKANI ÇIPLAK; “ÇORUM’DA 16 BELEDİYENİN 16’SINA TALİBİZ”

Çorum’da yeniden gönül seferberliği hareketi başladıklarını söyleyen MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak; “ Bu gönül seferberliğinde özü bizden yana olan, kalbi bizim gibi atan, lidere, teşkilata, doktrini bağlı olan her arkadaşımızı safımıza davet ediyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum’da şanlı bir şahlanış gerçekleştirecektir. Mahalli İdareler Seçimlerinde hedefimiz mevcut belediye başkanlarımızı muhafaza ederek bunun üzerine yenilerini eklemektir. Çorum’da 16 belediyenin 16’sına talibiz. ” dedi.

MİLLETVEKİLİ KAYRICI; “GERİDE KALAN HESAPLARI DURDURDUK”, “CUMHUR İTTİFAKINI KURDUK”

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı; “15 Temmuz’da baktık ki vatan elden gidiyor, mesele vatansa gerisi teferruattır dedik. Geçmişte yapılan yanlışların hepsini şimdilik görmüyoruz dedik. Bir Cumhur İttifakı kurduk. Yoksa bu devlet elden gitmişti. Bu devleti elde tutma şansları kalmamıştı. Türk Milliyetçilerinin özelliği burada ortaya çıkıyor. Bir geceyle başlayan Cumhur İttifakıyla biz yolumuza başladık. Geride kalan hesapları durdurduk, önümüze bakacağız, milletimizi ayağa kaldıracağız dedik.

Tüm zorluklar içerisinde gitmemize rağmen seçimde bu milletin sağ duyusu hakim geldi. Cumhurbaşkanımızı da seçtik, mecliste de çoğunluğu aldık.  Önümüzde bir seçim daha var. Bu seçimde çok ciddi önemli.

“ÇORUM’DA ÇOK CİDDİ BAŞARILAR ELDE EDECEĞİZ”

Biz birlik olmak mecburiyetindeyiz. Eskisi gibi mermisi patlamayan Kırıkkale tabancasını geçtik, füzeler uçaklar, gemiler yapmaya başladık. Yönetilen değil, yöneten, bölgesinde yıldız Türk Milleti, dünyaya nizam çizen bir millet haline gelecek.

Önümüzdeki seçimlerde Genel Merkezimiz ne karar verir bilmiyorum. Hangi kararı verirse versin başımızın üstünde. Çorum için ister birlikte girelim ister ayrı ayrı girelim. Azdan az, çoktan çok gider hiç fark etmez 16’sını da almaya talibiz. İnanıyorum Çorum’da çok ciddi başarılar elde edeceğiz.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.