Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Milletvekili Kaya; “Bizim tek derdimiz var! O da Çorum”

Çorum AK Parti Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kaya, “çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” vizyonu ile sahaya indi.

Milletvekili Kaya; “Bizim tek derdimiz var! O da Çorum”
08 Ekim 2022 - 19:55

Çorum AK Parti Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kaya, “çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız” vizyonu ile sahaya indi.

Çorumlularla gönül köprüleri kurmaya devam ettiklerini, halkın sorunları ile kendi sorunu gibi tek tek ilgilendiklerini belirten Milletvekili Kaya; “Bizim tek derdimiz var o da Çorum. Amacımız hemşerilerimizin ve Milletimizin gönüllerine dokunarak onların hizmetinde olmaktır” dedi.

2023 yılında ülkemizin önemli bir seçim gerçekleştireceğini hatırlatan Kaya; “2023’de Türkiye önemli bir seçim gerçekleştirecek, bu seçim aslında Gezi olaylarından başlayıp 15 Temmuz’a kadar devam eden, Türkiye’yi avuçlarının içine almaya çalışanlara yine büyük bir ders olacak.

Vatandaş neyin ne olduğunun bizim kadar hatta bizden daha fazla farkındadır. Ve halkımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hala çok güveniyor ve inanıyor. Halkımızın inancını boşa çıkarmamak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Tüm Çorumlu hemşerilerinin sorunları ile tek tek ilgilendiğinin altını çizen Oğuzhan Kaya, onlar için elinden geleni yapmaya çalıştığını sonuçta Çorumluların temsilcisi olduğunu kaydetti.

“BİZİM TEK DERDİMİZ VAR! O DA ÇORUM”

Kaya, “Her zaman sahada olmaya gayret göstererek, çalınmadık kapı, tutulmamış el ve dokunulmamış gönül kalmayana kadar durmadan, yorulmadan ve ara vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizim tek derdimiz var o da Çorum. Amacımız hemşerilerimizin ve Milletimizin gönüllerine dokunarak onların hizmetinde olmaktır. Hemşerilerimizin güler yüzünü gördükçe bizler de tabi ki mutlu oluyoruz “dedi.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.