Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Konu, Yargıya Taşındı: Belediye Başkanı Gelgör’den Köy Muhtarına Küfürlü Taciz!

Kendisine tehdit ve küfrettiği iddiasıyla Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’den şikayetçi oldu

Konu, Yargıya Taşındı: Belediye Başkanı Gelgör’den Köy Muhtarına Küfürlü Taciz!
07 Haziran 2023 - 0:47

Yeni Danişment Köyü Muhtarı Ahmet Çakallı, kendisine tehdit ve küfrettiği iddiasıyla Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’den şikayetçi oldu.

Edinilen bilgilere göre Yeni Danişment Köyü Muhtarı Ahmet Çakallı, 29 Mayıs 2023 Pazartesi günü öğle saatlerinde Mustafa Kemal Atatürk Parkı içerisinde bulunan bir lokantada misafirleri ile oturup sohbet ediyordu. İddiaya göre bu sırada Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, lokantaya gelerek, muhtar Çakallı’nın masasına yaklaştı muhtara hitaben; “Sen benimle neden uğraşıyorsun, sana hesap soracağım, senin …. koyacağım. ”dedi.

Masadan uzaklaşan Başkan Gelgör “Senin….. koyacağım” sözlerini tekrar ederek lokantadan ayrılmak üzereyken muhtar Çakallı; “ Küfür etme, hakaret etme” diye karşılık verdi.

İkili arasında yaşanılan sözlü tartışmayı çevrede bulunanlar yatıştıramayınca, duruma polis el koydu ve konu yargıya taşındı. Tarafların birbirlerinden davacı ve şikayetçi olduğu öğrenildi.

MOBBİNGE UĞRADI, BELEDİYEDEKİ İŞİNDEN AYRILMAK ZORUNDA KALDI!

İddiaya göre yaklaşık 3 yıl önce belediyede çalışan Ahmet Çakallı, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör’ün uyguladığı mobbing nedeni ile işten ayrıldı.

Başkan Gelgör’ün, Çakallı’ya “Ben senin gibi muhtarı çöpçü yaparım” diyerek mobbing uygulamasına devam ettiği, sürekli yerini değiştirdiği, bunun üzerine Çakallı’nın “Ben senin gibi belediye başkanını tanımıyorum” diyerek işi bıraktığı öğrenildi.

Başkan Gelgör’ün Muhtarlarla yaptığı bir toplantı esnasında ise “Biz bütün köylere her türlü hizmeti yapıyoruz” sözü üzerine Muhtar Çakallı’nın “Bizim köyümüzün hizmetini İl Özel İdaresi yapıyor” şeklinde cevap verdiği öğrenildi.

Öte yandan Ahmet Çakallı’nın sosyal medya hesabından yaptığı bazı paylaşımları Başkan Gelgör’ün üzerine alınarak, üçüncü şahıslar aracılığı ile “kendi ile uğraştırmasın beni, işlerini bozarım, başına bela olurum, Osmancık’ta da iş yaptırmam, her gün ceza yazdırırım” gibi tehdit içeren haberler gönderdiği de diğer iddialar arasında.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.