Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

“İlham Verenler” ödül töreni düzenlendi

Tüm Osmancıklılar Birliği Derneği tarafından Ankara Yunus Emre Kültür Merkezinde “Osmancık İlham Verenler Gecesi” düzenlendi.

“İlham Verenler” ödül töreni düzenlendi
13 Mayıs 2022 - 14:45

Tüm Osmancıklılar Birliği Derneği tarafından Ankara Yunus Emre Kültür Merkezinde “Osmancık İlham Verenler Gecesi” düzenlendi.

Tüm Osmancıklılar Birlik Derneği tarafından düzenlenen “İlham Verenler” ödül töreninin açılış konuşmasını dernek başkanı Faruk Ağaçbacak gerçekleştirdi. Ağaçbacak konuşmasında, Osmancıkta ve şehir dışında yaşan tüm hemşehrilerini buluşturarak Osmancık’ın gelişmesine ve hemşehrilerinin dayanışmalarına vesile olmaya çalıştıklarını söyledi.

Ağaçbacak:” Dernek tüzüğümüzde yer aldığı üzere yılda bir kez de olsa siyaset, bürokrasi, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları gibi farklı alanlarda başarılarını sürdüren hemşehrilerimizi ve sizleri bir araya getirerek tanışıp kaynaşmaya ve dayanışmaya vesile olmaya gayret ediyoruz. Tüm Osmancıklılar Birliği Derneği olarak bizde Osmancıkta veya dışında yaşayan hemşehrilerimizi buluşturarak gücümüzün yettiği ölçüde memleketimizin gelişmesine ve hemşehrilerimizin dayanışmasına bir nebze olsun vesile olmaya çalışıyoruz. Hepiniz cümleten hoş geldiniz. Teşekkür ediyorum” dedi.

Törene, Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Ankara Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bilal Çevrim, OFKAD Başkanı İsmail Kabakdere ve Osmancıklı hemşehriler katıldı.

       

  

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.