Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Genç aday, Çorum’u karış karış geziyor:“Çorum Halkı, Hizmetin En Güzelini Hak Ediyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Milletvekili Aday Adayı, Osmancıklı iş insanı Ertan Yaşar, “Tek idealim memleketim. Çorum halkı her şeyin iyisine layık” dedi.

Genç aday, Çorum’u karış karış geziyor:“Çorum Halkı, Hizmetin En Güzelini Hak Ediyor”
26 Mart 2023 - 17:04

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Milletvekili Aday Adayı, Osmancıklı iş insanı Ertan Yaşar, “Tek idealim memleketim. Çorum halkı her şeyin iyisine layık” dedi.

CHP’den Çorum Milletvekili Aday Adayı olan Ertan Yaşar, tüm ilçeleri ziyaret ederek parti örgütleri ve vatandaşlarla görüştü.

CHP’nin Çorum’da en genç milletvekili aday adayları arasında yer alan Osmancıklı iş insanı, eğitimci Ertan Yaşar, Genel Merkez’de başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra ilçelere, kamu kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum örgütlerine yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

İLÇELERİ TEK TEK ZİYARET ETTİ, PARTİ ÖRGÜTLERİYLE GÖRÜŞTÜ

Ertan Yaşar, 14 Mayıs genel seçimleri öncesi beraberinde Osmancık İlçe Başkanı Sadık Eker ile birlikte; Alaca İlçe Başkanı İsmail Çimen, Ortaköy İlçe Başkanı Rıfat Uzunca, Boğazkale İlçe Başkanı Mehmet Kurtcu, Sungurlu İlçe Başkanı Ali Erayhan, Uğurludağ İlçe Başkanı Hünkar Akburu, Bayat İlçe Başkanı Metin Hıdır, İskilip İlçe Başkanı Yusuf Var, Oğuzlar İlçe Başkanı Süleyman Şenol, Dodurga İlçe Başkanı Mustafa Biçer, Kargı İlçe Başkanı Hakan Çelik, Laçin İlçe Başkanı Uğur Türkmen ve Mecitözü İlçe Başkanı Ahmet Bilgin’i ziyaret ederek ülke ve Çorum gündeminin yanı sıra seçim çalışmalarını değerlendirdi.

İlçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet eden Milletvekili Aday Adayı Ertan Yaşar, yoğun ilgiyle karşılanırken, ziyaretler sırasında seçim hazırlıkları ve sandık güvenliği de ele alındı.

TARAFSIZ HİZMET SÖZÜ

Ertan Yaşar, “2014-2019 da Osmancık CHP Meclis üyeliği yaptım. CHP Osmancık ilçe teşkilatı yönetiminde ve Sürücü Eğitimi İşverenleri Sendikasında kurucu üye olarak görev yapmaktayım. Tek idealim memleketim olan Çorum’un güzel bir şekilde geliştirmek için tüm çabaları göstermeyi arzuluyorum.

Milletvekili adayı olduğum ve göreve seçildiğim halde tarafsız bir şekilde en güzel hizmete memleketime getirmek için gece-gündüz çaba göstereceğimin bilinmesini istiyorum. Çorum halkı her şeyin iyisine layıktır. Bu nedenle bu toplumun rahatı için, güzel bir Çorum görünümü sağlamak için gece gündüz sizlere yardımcı olacağıma söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

ERTAN YAŞAR KİMDİR?

1983 yılında Osmancık’ta doğdu. İlkokulu Gemici İlkokulunda, Ortaokulu Nenehatun İlköğretim Okulunda tamamladı. Daha sonra Liseyi Amasya Gümüşhacıköy Sağlık Meslek Lisesinde bitirdi. Ön lisansını ise Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde, Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı.

Osmancık’ta Kale Market ve Kızılırmak Sürücü Kursu sahibi olan Yaşar, halen Kızılırmak Sürücü Kursunun Kurucu Müdürlüğü görevini sürdürmekte.

Yaşar, evli ve 2 çocuk babası.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.