Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Erdal Şahin Çorum’da kitaplarını imzaladı

Vanlı yazar Erdal Şahin, Çorum Kitap Kültür Günleri’nde kitaplarını imzaladı.

Erdal Şahin Çorum’da kitaplarını imzaladı
22 Ekim 2022 - 20:04

Vanlı yazar Erdal Şahin, Çorum Kitap Kültür Günleri’nde kitaplarını imzaladı.

Osmancık Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bilal Çevrim, Simer Yayınevi’nin standında okuyucuları ile buluşan yazar Erdal Şahin’i ziyaret etti. Sekülerizm ve Nefis Tezkiyesi, Kuşun Kanadı ve 3.Salyangoz Satıcısı olmak üzere üç adet kitabını imzalayan Erdal Şahin, Çorum’da olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Fuarı düzenleyen Çorum Belediyesi’ne de teşekkür eden Şahin; “Bizim içinde güzel bir kaynaşma oldu. Çorum’un bende ayrı bir yeri var. Çorum’dan kıymetli dostlarımız var. İnşallah bu fuarların devamı gelir” şeklinde konuştu.

ERDAL ŞAHİN KİMDİR?

1979 yılında Van Bahçesaray Elmayaka köyünde dünyaya geldi.

İlkokulu doğduğu köyde okudu, uzun yıllar babasıyla birlikte ticaretle meşgul oldu. Değişik sivil toplum kuruluşlarında çalıştı.

Askerliğini bitirdikten sonra 2004’te açıktan ortaokulu, 2007’de açıktan liseyi bitirdi. 2010’da Anadolu Üniversitesi Maliye bölümünü yarıda bıraktı, 2013’te Anadolu Üniversitesi İlahiyat Önlisans bölümünden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim görmektedir.

Çeşitli ulusal ve yerel dergilerde, internet sitelerinde, gazetelerde makale ve şiirleri yayımlandı. Hayal Bilgisi Dergisi yayın kurulunda yer almaktadır. Çok sayıda konferansta gençlere hitap etmiştir. Van Şair ve Yazarlar Birliği (VAYAB) yönetim kurulu üyesidir.

Erdal Şahin, evli ve dört çocuk babasıdır.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.