Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Bu yol 2 okulun öğrencilerine tehlike arz ediyor!

Öğle paydosunda yolları kesişen ilkokul ve ortaokul öğrencileri hareket halindeki araçların arasında yürümek zorunda kalıyor.

Bu yol 2 okulun öğrencilerine tehlike arz ediyor!
02 Haziran 2022 - 11:09

Osmancık Koyunbaba Mahallesi’nde bulunan yol okula gidip-gelen öğrenciler için büyük tehlike arz ediyor.

Osmancık’ın Koyunbaba Mahallesi’nde bulunan Hoca Saadettin Sokak ve Yıldırım Beyazıt Sokak’ta kaldırım alanları bazı bölümlerde yok, bazı bölümlerde ise yürümeye engel olacak şekilde bakımsız. Bu durum, Koyunbaba İlkokulu’na ve Meliha Rıfat Ortaokulu’na günde 4 sefer gidip gelen öğrenciler için birçok sıkıntıya neden oluyor. Özellikle öğle paydosunda yolları kesişen ilkokul ve ortaokul öğrencileri hareket halindeki araçların arasında yürümek zorunda kalıyor.

Konuyla ilgili haber hattımıza ulaşan veliler, yetkililerin bu duruma çözüm bulmasını isterken; “Bu yol öğrencilerimizin okula gidiş-geliş yolu. Öğrencilerimiz caddede kaldırım olmadığı için yolun ortasından sağından solundan araçların arasında riskli bir şekilde yürüyor. Kaldırım olarak belirlenen bölümler bakımsız, dar, bahçelerden taşan ağaç dalları ile kaplı.  Yol deseniz bozuk. Yağışlı günlerde yoldaki çukurlar yağmur suları ile doluyor.

Özellikle öğle paydosunda hem ilkokulun hem de ortaokulun öğrencileri bu yolda karşılaşıyor.  Araçların en hareketli olduğu saatlerde öğrenciler yollarda yürümek zorunda kalıyor.  Yetkililerin bu sorunumuza çözüm bulmalarını istiyoruz. “

  

 

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.