Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Bayram günü darp edildi!

Sinan Gürer’in emniyete verdiği ifade de belediye meclis üyesi F.E’nin tehdit, bir grup gencin de kendisini darp, tehdit, hakaret ve küfür ettiğini söylediği öğrenildi.

Bayram günü darp edildi!
04 Mayıs 2022 - 21:01

Osmancık belediye başkan yardımcısı ve iki belediye meclis üyesi hakkında bazı iddialarda bulunan Sinan Gürer isimli genç, iddialara göre bayramın birinci günü bir grup tarafından darp edildi.

Edinilen bilgilere göre olay Gemici Mahallesi Dr. Cihat Aytaç Caddesi üzerinde meydana geldi. Yaklaşık 2 aydır sosyal medya hesabından arkadaşı Kemal Kara ile birlikte canlı yayınlar yapan Sinan Gürer, Osmancık Belediye Başkan Yardımcısı H.C., Belediye Meclis Üyeleri F.E ve A.Ö. ile ilgili bazı iddialarda bulunmuş, ardından Osmancık Belediye Başkanlığı tarafından basın açıklaması yapılmış, Gürer ve Kara hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu. Suç duyurusunun ardından 01.05.2022 tarihinde Osmancık emniyetine ifade veren Sinan Gürer iddialara göre bayramın birinci günü  Gemici Mahallesi’nde kaldığı evin yakınlarında, bir grup tarafından darp edildi.

Sinan Gürer’in emniyete verdiği ifade de belediye meclis üyesi F.E’nin  daha öncede kendisini tehdit ettiği, bir grup gencin de o gün kendisini darp, tehdit, hakaret ve küfür ettiğini söylediği öğrenildi.

“Babam hakkında yazıp çizdiklerin yanına kar mı kalacak”

Verilen ifade de olayın bayramın birinci günü saat 15.00 sıralarında Gürer’in ailesi ile birlikte kaldığı evin etrafında belediye meclis üyesi F.E’yi gördüğü, daha sonra siyah passat marka bir otomobilin sokaktan 3 defa geçtiği yer aldı.  Otomobil sürücüsünün belediye meclis üyesi F.E’nin oğlu, E.E. olduğu, Sinan Gürer’in evine yakın bir bahçede 6-7 kişiden oluşan bir grupla bekleyerek “Babam hakkında yazıp çizdiklerin yanına kar mı kalacak” şeklinde bağırarak yanındaki kişilerle birlikte tehdit ve hakaret ettiği iddia edildi.

Verilen ifadeye göre orada bulunan şahıslardan birinin üzerinde namlusu metalik olan silah olduğu, E.E.’nin Sinan Gürer’in yüzüne vurduğu, sonrasında yanında bulunan kişilerle birlikte darp etmeye devam ettiği ve karşılık almaya başlayınca olay yerinden beyaz renkte Volkswagen golf marka bir otomobille kaçarak uzaklaştıkları öğrenildi.

“Ben sana demedim mi?. Bu işlere girmeyeceksin”

Sinan Gürer’in kullandığı otomobille darp olayına karıştığı iddia edilen kişilerin içinde bulunduğu otomobillerin bir süre kovalamaca yaşadığı, ardından Ergenekon Caddesi’nde Sinan Gürer’in otomobilinin önüne E.E’nin kullandığı otomobilin aniden fren yaparak durduğu, bu sebepten dolayı otomobillerin çarpıştığı, çarpışmanın ardından olay yerine meclis üyesi F.E. ve başkaca kişilerin geldiği F.E.’nin Sinan Gürer’e bağırarak “Ben sana demedim mi?. Bu işlere girmeyeceksin. Vurun, öldürün” diyerek bağırmaya devam ettiği, orada bulunan kişilerle darp olayına devam ettiğini söylediği öğrenildi.

Sinan Gürer’in dayısı D.K. ve arkadaşı Kemal Kara’nın olay yerine geldiği ve oradan birlikte uzaklaşmaya çalıştıkları esnada darp olayının devam ettiği bir süre sonrada polis ekiplerinin gelerek Sinan Gürer’in ekip aracı ile Osmancık Devlet Hastanesi’ne götürüldüğünün beyan edildiği yer aldı.

Bayramın birinci günü yaşanan bu olayla ilgili Sinan Gürer’in, meclis üyesi F.E. ve oğlu E.E., A.S.,E.S.,ve olayda yer aldığı iddia edilen ancak isimlerini bilmediği kişilerden davacı olduğu, soruşturmanın başlatıldığı öğrenildi.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.