Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

Başkan Okudan, Huzurevi inşaatını ziyaret etti

Başkan Okudan, Huzurevi inşaatını ziyaret etti

Başkan Okudan, Huzurevi inşaatını ziyaret etti
05 Ekim 2022 - 17:22

Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı Şerif Okudan ve Yönetim kurulu üyeleri Huzurevi inşaatını incelemelerde bulundu.

Osmancık’ta yapımına 2017 yılında başlanan Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinin tamamlanmasını sağlayacak çalışmalar başladı. Ak Parti Osmancık İlçe Başkanı Şerif Okudan ve Yönetim Kurulu üyeleri Osmancık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Okudan, Osmancık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinin yılbaşından önce  teslim edilmesinin ön görüldüğünü belirterek; “Çok değerli Osmancıklı hemşerilerimiz bilindiği üzere 2017 Yılında belediyemiz tarafından başlatılan akabinde inşaatı durdurulan huzurevi inşaatını talebimiz üzerine Milletvekilimiz Sayın Oğuzhan Kaya ile yaptığımız görüşmeler neticesinde belediyemizden bakanlığa devrini yaptırdık. Geçtiğimiz ayda ihalesi yapılan huzurevi inşaatı 04.02.2023 tarihinde teslim edilmek üzere yüklenici firmaya yer tahsisi yapıldı.

Bizlerde bugün yaptığımız incelemelerde ve firma yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler neticesinde şubat ayında teslim edilmesi gereken huzurevi inşaatını yılbaşına kadar teslim edeceklerinin bilgisini aldık.

Şu an iç elektrik, su tesisatı ve sıva işleri devam ediyor bu ay içerisinde bunlar bitecek akabinde dış cephe mantolama, Çevre düzenlemesi, bahçe duvarı işlemi yapılacak ve yılbaşından önce teslim edilecek.

Huzurevi inşaatının tamamlanması için büyük gayret ve çaba gösteren Milletvekilimiz Sayın Oğuzhan Kaya’ya Osmancık halkı adına teşekkür ediyorum. “dedi.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.