Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

AK Parti Milletvekili Adaylarını tanıttı

Çorum’dan Milletvekili adayları Av. Yusuf Ahlatcı, Av. Oğuzhan Kaya, Zeki Gül ve Ramazan Kelepircioğlu da katıldı.

AK Parti Milletvekili Adaylarını tanıttı
11 Nisan 2023 - 17:42

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Seçim Beyanname ve Aday tanıtım toplantısına katıldı. Toplantı, İstiklal Marşı ve tanıtım filmiyle başlarken, toplantıya, Çorum Milletvekili adayları Av. Yusuf Ahlatcı, Av. Oğuzhan Kaya, Zeki Gül ve Ramazan Kelepircioğlu katıldı.

Ankara Spor Salonu’ndaki AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’nda partililere hitap eden Erdoğan , salondaki tabloyu, Cumhuriyet’in ilk asrını geride bırakmakta olunan dönemde Türkiye Yüzyılı’nın muştusu olarak gördüğünü belirtti.

Erdoğan, “Sevginiz, coşkunuz, ahde vefanız, ülkemize ve milletimize hizmet için çarpan kalpleriniz, dosta güven veren, düşmana korku salan aslan yürekleriniz için her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.” ifadesini kullanarak AK Parti’nin seçim beyannamesini açıkladı.

ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI KATILDI

Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşen AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’na Çorum Milletvekili adayları Av. Yusuf Ahlatcı, Av. Oğuzhan Kaya, Zeki Gül ve Ramazan Kelepircioğlu da katıldı.

Toplantıya AK Parti İl Başkanı Av. Murat Günay, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Gençlik Kolları İl Başkanı Muhammed Fatih Temur ve Çorum’dan parti üyeleri büyük bir katılım da sağladı.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.