Son Dakika Osmancık Haberleri-EVRİM GAZETESİ

3 aday başkanlık için yarışıyor

Kongrede üyeler, Bilal Karatağ, Salih Dölcü ve Hamit Akman’dan birini oda başkanlığına seçecek.

3 aday başkanlık için yarışıyor
23 Şubat 2022 - 19:09

Osmancık Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası seçimli olağan genel kurula gidiyor. Yeni başkanın belirleneceği olağan genel kurul 5 Mart 2022 Cumartesi günü saat 11:00’de Belediye Kültür Sitesi’nde yapılacak. Kongrede üyeler, Bilal Karatağ, Salih Dölcü ve Hamit Akman’dan birini oda başkanlığına seçecek.

Mevcut başkan Bilal Karatağ’ın tekrar aday olduğu seçimde, Salih Dölcü ve odanın bir önceki döneminde yönetim kurulunda yer alan Hamit Akman’da aday olarak yer alıyor.  354 üyesi bulunan Osmancık Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası’nda 40 yakın galerici, 27 taksici, 32 Osmancık-Çorum, 7 Osmancık-Merzifon hattında yolcu taşıyan minibüs, köy minibüsleri, S plaka sahipleri, kamyon ve TIR sahibi mükellefler yer alıyor.

Dölcü; “Üyelere adil ve şeffaf yaklaşım”

Seçim için geri sayım sürerken adaylardan Salih Dölcü, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, seçildiği taktirde ilk ve tek prensibinin tüm üyelere adil ve şeffaf yaklaşımda bulunmak olduğunu ifade etti.

Dölcü, açıklamalarını şöyle sürdürdü; “Görevi layıkıyla yapacağımızı düşündüğüm için aday olduğumu açıkladım. Seçildiğim takdirde ilk ve tek prensibimiz tüm üyelerimize adil ve şeffaf yaklaşımda bulunmak olacak.

Üyelerimizin bizi bu göreve layık görmesi halinde ayrımcılıktan uzak birlik ve beraberlik içerisinde şoför esnaflarımızla istişareli şekilde görevimizi teslim aldığımız noktadan daha ileriye taşıyarak layıkıyla yerine getireceğiz.

Tüm yönetim kurulu üyelerinin telefonları 7 gün 24 saat açık olacak ve üyelerimizin sıkıntılarına anında çözüm üretmeye çalışacağız. Ayrıştırıcı değil, birleştirici olacağız.

Taksicisinden, yazıhanecisine tüm esnaflarımızın birlik ve beraberliğini sağlayarak hep birlikte elele vererek güç birliği  oluşturacağız inşallah.

Bizi desteklesin veya desteklemesin, seçilmemiz halinde tüm üyelerimize eşit ve adil yaklaşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü bu bir yarış hak eden ve de layık görüneni en iyi üyelerimiz belirleyecektir. Biz bunun bilincindeyiz.

Gruplaştırıcı değil birleştirici olmak için bu göreve talip oldum. Bizim ulaşamadığımız ve bize ulaşamayan hiçbir üyemiz kalmayacak.

Ziyaretlerimizde, üyelerimizin talep ve şikayetlerin yanı sıra sorunlarını da not aldık. Nasip olurda başkanlığa layık görülürsek ilk işimiz ivedi bir şekilde bu sorunların ve taleplerin peşine düşüp halletmek olacaktır. Sorunlar ne kadar çabuk giderilirse o kadar güçlü bir odaya sahip oluruz. Haliyle üyelerimizin herhangi bir sorunu da kalmaz.” diyerek demokratik bir ortamda seçimin geçmesini temenni ederek genel kurulun hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Salih Dölcü, 1977 doğumlu. Osmancık Lisesi’nden mezun olan Dölcü, evli ve üç çocuk babasıdır.

ANKET

Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kime Oy Vereceksiniz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
KÖŞE YAZARLARI
SON EKLENEN FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazetemiz Evrim ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.